Konference

Válečné Medicíny

2019

1 . 11. Odborná sekce

Hradec Králové

O projektu


Pátý, jubilejní ročník akce, který navazuje na konferenci První pomoc v boji. Konference zaměřující se na problematiku poskytování všech úrovní zdravotní péče ve válečných oblastech a oblastech postiženými katastrofou.

Ve dvou samostatných dnech zazní na konferenci nejdůležitější znalosti a zkušenosti předních českých i zahraničních přednášejících - profesionálů.

Hlavní část se uskuteční v sobotu 2.11.2019 a je k ní přidružená odborná část, která proběhne v pátek 1.11.2019 v kongresovém centru ALDIS. Obě části budou na vysoké odborné úrovni. Odborná část je určena výhradně pro zdravotnický personál. Odborná sekce obsahuje nejnovější postupy a kazuistiky z oblasti válečné medicíny a je určena veškerému zdravotnickému personálu.

To nejcennější na naši konferenci jsou reálné zkušenosti našich přednášejících.

Registrace
a další informace

Počet míst na odbornou sekci je omezen na 160 účastníků, registrujte se včas.

Registrace od srpna 2019

V ceně registrace je zahrnut konferenční poplatek, oběd, celodenní občerstvení včetně kávy, čaje, vody a mnoho dalšího.

Co Vás čeká?

Kazuistiky, zkušenosti, informace, znalosti.. odborná část Konference Válečné Medicíny 2019!

Case reports, experience, information, knowledge .. professional part of the War Medicine Conference 2019!

Program ke stažení here

Naši přednášející

Zveřejníme v průběhu léta, nechte se překvapit.

Zde můžete zhlédnout fotografie přednášejících z minulého ročníku.

Sylwester Winiarski

Sylwester Winiarski

Medical rescuer from Poland, with 15 years of experience in the profession, among others in the emergency medical service, in an independent air-assault group on the 9th rotation in Afghanistan sent from the 25th Air Cavalry Brigade, and as a contractor employed in the Paramedics position at EMS Kandahar. Instructor of NAEMT TCCC, for many years a combat medicine instructor, currently at SpecMedicalOPS company. Author of a tactical rescue handbook "Waiting for Medevac"

pplk. MUDr. Martin Oberreiter

pplk. MUDr. Martin Oberreiter

Bývalý náčelník 6. polní nemocnice v 2011 – 2015, podplukovník Armády ČR. Účastník misí v Afghánistánu 1x na pozici chirurga náčelníka urgentního příjmu, 2x na pozici velitele 1. a 11. polního chirurgického týmu. Nositel nejvyššího resortního vyznamenání Záslužného kříže 3., 2. a 1. stupně za záchranu života a za velení. Praxi získal ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Absolvent kurzů a stáží v USA, Irsku, Velké Británii, Francii, Rakousku. Instruktor Advanced Trauma Life Support kurzů v ČR. V současné době pracuje ve Vojenské nemocnici v Brně na pozici zástupce primáře.

FOTOGALERIE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ

Prohlédněte si fotografie z předešlých ročníků a zarezervujte si své místo na konferenci.

Máte další otázky?

Kontaktujte nás!


email: info@viaprotect.cz
tel: 774 102 630